
Pomysł na kadr z autoportretem w Okienniku Wielkim miałem w głowie od kilku miesięcy. Potrzebna była okazja. Taka się nadarzyła, gdy jechałem na dwudniowy plener fotograficzny na Ponidzie. Wyjechałem z Poznania po północy i na miejsce dojechałem przed wschodem słońca. Prognozy pogody nie były jednoznaczne, wiedziałem, że będą chmury, ale nie wiedziałem na ile gęste. Szczęście dopisało, niebo pięknie się podbarwiło przed wschodem i również w czasie złotej godziny.
I am really inspired together with your writing skills as smartly as with
the format in your weblog. Is this a paid theme or did you modify it your self?
Anyway keep up the excellent quality writing, it is uncommon to see a great blog like this
one today. HeyGen!